за нас

Кингдао SunnyMay Пакување и .Trading копродукции, Ltd е специјализирана за производство, снабдување и дистрибуција на широк спектар на производи со врвен квалитет за да се исполнат барањата на брендови луксузни мало во мода, козметика, накит и часовници.
Нашиот фокус на развивање, производство, контрола на квалитет и услуга ни овозможи да стане еден од водечките добавувачи во нашиот град.
Со удобен транспорт и локација, можеме да брод на пакувањето од целиот свет за да се задоволат вашите барања вид.
Го поздравуваме можноста да ви помогне да го изберете вашиот пакување за да се зголеми сликата вашата продавница, преку сопствени хартија и пластични кеси, купувачи, и подарок кутии, како и ткиво, етикети и лента.
Вашата доверба и вашиот бизнис се секогаш многу ценет. Ви благодариме за вашата постојана поддршка.

0180314150027

x01


WhatsApp Online Chat !