Прилагодено Накит / кутија за подароци

Краток опис:

Прилагодено Накит / кутија за подароци


детали за производот

Тагови производ

функција 1). Кутија Големина: Прилагодено Накит / кутија за подароци
2). Пакување: Според барање на клиентот
3). Материјал: Брановидни хартија, Artcard хартија, уметност хартија, бела табла, крафт хартија, woodfree хартија обложена хартија, картон, кожа, пластика, ткаенина, дрво и како на клиент спецификации.
4). Картичка за печатење: 4-боја офсет печатење, печатење или Pantone, според уметнички дела понудени на клиентите
5). Опција: сјајна и Мет Ламиниране; Сјајот на електрична енергија; Златна / сребрена топла печат; UV слој; Екран печатење; ЕМБОС & Deboss; сјајни лак
6). Опција: ПВЦ прозорци, Лента затворање;
пакување Не надминува 18kgs, Стандард картон или палети
примероци 1). време примерок рака: Во рок од 7-15 дена.
2). Примерок задолжен: Според детали за производот.
3). Пример наплата: За се воспостави
4). Испрати примерок: Преку ТНТ, UPS-от, FedEx, DHL Express
Примерок бесплатно под услов ако треба нашите акции за проверка на квалитет.
плаќање T / T, Western Union
Време на испорака 7-30 дена според квантитетот
Порт превозот Кингдао   Port

 • Претходна:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

  • Кутија за накит
   Повеќе

   Кутија за накит

  • Хартија перница кутија
   Повеќе

   Хартија перница кутија

  • хартија подарок кутија
   Повеќе

   хартија подарок кутија

  • Хартија Цврсти Постави кутија
   Повеќе

   Хартија Цврсти Постави кутија

  • Хартија Преклопни кутија
   Повеќе

   Хартија Преклопни кутија

  • telescoping кутија
   Повеќе

   telescoping кутија