Контактирајте не

Кингдао SunnyMay Пакување и тргување копродукции, ООД

адреса

97 јужно од Фужоу, Powerlong Плаза

15-1205, градот Jiaozhou, Кингдао, Кина

Е-пошта

телефон

Поштенски код: 266.300

ТЕЛ: 86-532-8222-2996

Факс: 86-532-8222-1996

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !