Хартија Преклопни кутија

Краток опис:

Клиент Fodable картонска кутија со магнетни затворање


детали за производот

Тагови производ

точка Прилагодено Fodable картонска кутија со магнетни затворање
хартија материјал Материјал: картон, обложена хартија, уметност хартија, бела табла, крафт хартија, црна картичка, Woodfree хартија и како на купувачи.
дизајн Прилагодено дизајни, бои, логоа и големини се добредојдени, ОЕМ нарачки се прифатени
Бои целосна бои CMYK или на Pantone бои
површински завршува На самото место УВ, мат или сјајна ламиниране, втиснување, debossing и како на спецификација на клиентите
ефект УВ, фолија, дупчење, штанцување и како на спецификација на клиентите
примероци 1). време примерок рака: Во рок од 7-15 дена.
2). Примерок задолжен: Според детали за производот.
3). Пример наплата: За се воспостави
4). Испрати примерок: Преку ТНТ, UPS-от, FedEx, DHL Express
Примерок бесплатно под услов ако треба нашите акции за проверка на квалитет.
Услови на плаќање T / T, Western Union
пакување Детали Не надминува 18kgs, Стандард картон или палети, или како на клиент specificaion
Време на испорака 7-30 дена
Порт превозот Порт Кингдао
Мин. Ред (MOQ) 1000 парчиња
Услови на плаќање T / T, Western Union
Сертификат Sedex, ISO9001, ISO14001, FSC

 • Претходна:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

  • Хартија Преклопни кутија
   Повеќе

   Хартија Преклопни кутија

  • Хартија Преклопни кутија
   Повеќе

   Хартија Преклопни кутија

  • Хартија Преклопни кутија
   Повеќе

   Хартија Преклопни кутија

  • Хартија Разгледница кутија
   Повеќе

   Хартија Разгледница кутија

  • Хартија Преклопни кутија
   Повеќе

   Хартија Преклопни кутија

  • Хартија Преклопни кутија
   Повеќе

   Хартија Преклопни кутија