Хартија Разгледница кутија

Краток опис:

Paper Gift Card Holder


 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  предмети Хартија Разгледница кутија
  материјал Картон, обложена хартија, уметност хартија, бела табла, крафт хартија, црна картичка, Woodfree хартија и како на купувачи.
  големина Прилагодено големина, различни големини се достапни
  Печати офсет печат, свила екран печатење, ротирачки печатење, дигитален печатење
  боја 1-6 бои, CMYK, Pantone, полна боја, боја на самото место
  Заврши самото место УВ / топла фолија печат / втиснување / мат и сјај каширане
  Уметнички дела формати Барање JPEG, PDF, Аи, eps, GIF и слично во 300 dpi.
  пакување Според условот на купувачи
  Сертификат Sedex, ISO9001, ISO14001, FSC
  примерок време 5-7 дена, во зависност од големината на производот и изработка
  Време на испорака 15-35 дена, во зависност од количината
  плаќање T / T, Western Union, PayPal, L / C и др
  функција 1.Nice и шармантен кутија, на располагање во многу бои
  2. внатрешни партиции може повторно да биде назначен за чување на други предмети
  3.Various форми, големини и дизајни се достапни
  4.Imprint или топла печат лого може да се направи
  други 1.Ние обезбеди едно услуга, проектирање, производство и пакување
  2.Top квалитет, конкурентна цена и добра услуга
  3.OEM услуга понудена • Претходна:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

  • Хартија перница кутија
   Повеќе

   Хартија перница кутија

  • Хартија Разгледница кутија
   Повеќе

   Хартија Разгледница кутија

  • Хартија Преклопни кутија
   Повеќе

   Хартија Преклопни кутија

  • Хартија Преклопни кутија
   Повеќе

   Хартија Преклопни кутија

  • Хартија Преклопни кутија
   Повеќе

   Хартија Преклопни кутија

  • Хартија Преклопни кутија
   Повеќе

   Хартија Преклопни кутија