Rreth nesh

Qingdao SunnyMay Paketimi & .Trading Co, Ltd, është i specializuar në prodhimin, furnizimin dhe shpërndarjen e një gamë të gjerë të produkteve të cilësisë së lartë për të përmbushur kërkesat e markave me pakicë luksoze në modës, kozmetike, stoli dhe shikon.
Fokusi ynë në zhvillimin, prodhimin, kontrollin e cilësisë dhe shërbimit na ka mundësuar që të bëhet një nga furnizuesit kryesorë në qytetin tonë.
Me transport të përshtatshëm dhe vendin, ne mund të anijeve paketimit të gjithë botën për të përmbushur kërkesat tuaja lloj.
Ne mirëpresim mundësinë për të ndihmuar ju rregulloje paketimin tuaj për të maksimizuar imazhin e dyqan tuaj nëpërmjet letrës me porosi dhe qese plastike, blerësit, dhe kuti dhuratë, si dhe indeve, etiketat dhe fjongo.
Besimin tuaj dhe biznesin tuaj janë gjithmonë mjaft appreciated. Faleminderit për mbështetjen tuaj të vazhdueshme.

0180314150027

x01


WhatsApp Online Chat !