Paper Foldable Box

Përshkrim i shkurtër:

Customer Fodable Box Letra me mbylljen magnetike


Detail Product

Produkt Tags

artikull Custom Fodable Box Letra me mbylljen magnetike
Material Paper Materiali: karton, letër të veshura, letër art, bordit të bardhë, letër kraft, kartë e zezë, letër woodfree dhe sipas specifikimeve të klientit.
dizajni harton përshtatur, ngjyrat, logot dhe madhësive janë të mirëpritur, urdhërat OEM janë pranuar
Colors ngjyra të plotë CMYK ose Pantone ngjyra
sipërfaqe mbaron Spot UV, matte ose petëzim me shkëlqim, embossing, debossing dhe sipas specifikimeve të konsumatorëve
efekt UV, petë, punching, vulosje dhe sipas specifikimeve të konsumatorëve
mostrat 1). Hand Koha mostër: Brenda 7-15 ditë.
2). Akuza mostër: Sipas detajet e produktit.
3). rimbursim mostër: negociueshme
4). Dërgo mostër: Via TNT, UPS, FedEx, DHL Express
Mostër të lirë me kusht, nëse keni nevojë aksioneve tonë për të kontrolluar cilësinë.
Kushtet e pagesës T / T, Western Union
detajet paketim Nuk kalon 18kgs, kartoni Standard ose kaci, ose sipas specificaion konsumatorëve
Koha e dërgimit 7-30 ditë
Shipping Port Qingdao Port
Min. Order (moq) 1000 PCS
Kushtet e pagesës T / T, Western Union
certifikatë SEDEX, ISO9001, ISO14001, FSC

 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  • Paper Foldable Box
   më shumë

   Paper Foldable Box

  • Paper Foldable Box
   më shumë

   Paper Foldable Box

  • Paper Foldable Box
   më shumë

   Paper Foldable Box

  • Paper Kartolinë Box
   më shumë

   Paper Kartolinë Box

  • Paper Foldable Box
   më shumë

   Paper Foldable Box

  • Paper Foldable Box
   më shumë

   Paper Foldable Box