Paper Kartolinë Box

Përshkrim i shkurtër:

Paper Gift Card Holder


 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  artikuj Paper Kartolinë Box
  material Karton, letër të veshura, letër art, bordit të bardhë, letër kraft, kartë e zezë, letër woodfree dhe sipas specifikimeve të klientit.
  madhësi Madhësia Customized, madhësive të ndryshme janë në dispozicion
  shtyp shtypjen kompensuar, mëndafshi shtypjen ekran, printing rrotullues, printim digjital
  Ngjyrë 1-6 ngjyra, CMYK, Pantone, ngjyra të plotë, ngjyra spot
  finish spot UV / e nxehtë pullë petë / embossing / matte & Gloss petëzim
  Formate vepra arti Kërkesa Jpeg, pdf, Ai, EPS, Gif etj në 300 dpi.
  paketim Sipas kërkesës së klientit
  certifikatë SEDEX, ISO9001, ISO14001, FSC
  koha mostër 5-7 ditë, varet nga madhësia e produktit dhe mjeshtëri
  Koha e dërgimit 15-35 ditë, në varësi të sasisë
  pagesë T / T, Western Union, Paypal, L / C, etj
  tipar 1.Nice dhe kuti simpatik, në dispozicion në shumë ngjyra
  2.The brendshme ndarëse mund të ri-caktuar për magazinimin e sendeve të tjera
  forma 3.VARIOUS, madhësive dhe harton janë në dispozicion
  4.Imprint apo të nxehtë logo vula mund të bëhet
  tjetër 1.We ofrojnë një shërbim të ndaluar, projektimin, prodhimin dhe paketimin
  cilësi 2.Top, çmimeve konkurruese dhe shërbim të mirë
  shërbimit 3.OEM ofruar • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  • Paper jastëk Box
   më shumë

   Paper jastëk Box

  • Paper Kartolinë Box
   më shumë

   Paper Kartolinë Box

  • Paper Foldable Box
   më shumë

   Paper Foldable Box

  • Paper Foldable Box
   më shumë

   Paper Foldable Box

  • Paper Foldable Box
   më shumë

   Paper Foldable Box

  • Paper Foldable Box
   më shumë

   Paper Foldable Box