Paper Shopping Bag

Përshkrim i shkurtër:

Custom Paper Shopping Bag


Detail Product

Produkt Tags

artikull Paper Shopping Bag
material Paper Të veshura letër, letër C2S, C1S letër Art letër, letër artizanale, letër Fancy, riciklohen etj letër, ose si për kërkesën tuaj.
Trashësia Paper 128gsm, 157gsm, 200gsm, 230gsm, 250gsm, 300gsm, 350gsm, 400gsm,
letër ose ndonjë trashësi si për kërkesën tuaj.
Struktura Bag Fold standard
Trajton futur Way knotted
shtypje CMYK plot ngjyra kompensuar shtypjen, çdo ngjyrë PMS
Mbarimi Shkëlqim ose matte petëzim, me shkëlqim ose matte llak, llak UV, Spot UV,
embossing, debossing, vulosje e nxehtë, etc.or si për kërkesën tuaj.
pajisje shtesë Ribbon & Përkuluni, Magnet, pëlhurë brenda, flocking brenda, Foam brenda, EVA brenda,
Flluskë brenda, plastike brenda, transparent Window apo si për kërkesën tuaj,
format Artwork Lartë rezolutë PDF, Adobe Illustrator, Photoshop, Në design.At paktën 3.000 rezolutë DPI.
paketim Nuk kalon 18kgs, kartoni standard ose paletave apo sipas specificaion konsumatorëve
tipar Bio-degradable, riciklohen Materiale, punuar me dorë, Flakshëm, i papërshkueshëm nga uji, etj
certifikatë SEDEX, ISO9001, ISO14001, FSC
koha mostër 5-7 ditë, varet nga madhësia e produktit dhe mjeshtëri
Koha e dërgimit 10-30 ditë, në varësi të sasisë
pagesë T / T, Western Union, Paypal, L / C, etj
port të anijeve Qingdao Port.

 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  • Paper Shopping Bag
   më shumë

   Paper Shopping Bag

  • Paper Shopping Bag
   më shumë

   Paper Shopping Bag

  • Paper Shopping Bag
   më shumë

   Paper Shopping Bag

  • Luksoze Paper Shopping Bag
   më shumë

   Luksoze Paper Shopping Bag