Paper Shopping Bag

Përshkrim i shkurtër:

Luksoze Paper Shopping Bag


Detail Product

Produkt Tags

artikull Luksoze Paper Shopping Bag
material Paper Të veshura letër, letër C2S, C1S letër Art letër, letër artizanale, letër Fancy, riciklohen etj letër, ose si për kërkesën tuaj.
Trashësia Paper 128gsm, 157gsm, 200gsm, 230gsm, 250gsm, 300gsm, 350gsm, 400gsm,
letër ose ndonjë trashësi si për kërkesën tuaj.
Struktura Bag Eurofold ose FOLD Japanese
Trajton futur Way ngjitur në
shtypje CMYK plot ngjyra kompensuar shtypjen, çdo ngjyrë PMS
Mbarimi Shkëlqim ose matte petëzim, me shkëlqim ose matte llak, llak UV, Spot UV,
embossing, debossing, vulosje e nxehtë, etc.or si për kërkesën tuaj.
pajisje shtesë Ribbon & Përkuluni, Magnet, pëlhurë brenda, flocking brenda, Foam brenda, EVA brenda,
Flluskë brenda, plastike brenda, transparent Window apo si për kërkesën tuaj,
format Artwork Lartë rezolutë PDF, Adobe Illustrator, Photoshop, Në design.At paktën 3.000 rezolutë DPI.
paketim Nuk kalon 18kgs, kartoni standard ose paletave apo sipas specificaion konsumatorëve
tipar Bio-degradable, riciklohen Materiale, punuar me dorë, Flakshëm, i papërshkueshëm nga uji, etj
certifikatë SEDEX, ISO9001, ISO14001, FSC
koha mostër 5-7 ditë, varet nga madhësia e produktit dhe mjeshtëri
Koha e dërgimit 10-30 ditë, në varësi të sasisë
pagesë T / T, Western Union, Paypal, L / C, etj
port të anijeve Qingdao Port.

 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  • Large Paper Shopping Bag
   më shumë

   Large Paper Shopping Bag

  • Shopper Standard Fold
   më shumë

   Shopper Standard Fold

  • Paper Bag Display
   më shumë

   Paper Bag Display

  • Shopper Standard Fold
   më shumë

   Shopper Standard Fold